A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новодунаєвецька селищна територіальна громада
Хмельницька область, Дунаєвецький район

Новини громади

Дата: від до Скинути

Заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади

8 жовтня 2021 року відбувся другий та заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади керівника НВК «Морозівська ЗОШ І – ІІІ ст. - ДНЗ» Новодунаєвецької селищної ради. Перший етап проходив у вигляді письмого іспиту на знання законодавства у сфері освіти та вміння «розв’язати» ситуаційне завдання. За результатами письмого завдання кандидат показала високі знання в освітній галузі законодавства та була допущена до наступного етапу. Заключний етап полягав в представлені конкурсній комісії напрацьованого перспективного плану розвитку навчального закладу. Поряд з цим у членів конкурсної комісії була можливість задати конкурсанту запитання. За результатами двох етапів конкурсного відбору визнано переможця конкурсу на заміщення вакантної посади керівника НВК «Морозівська ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» – Розгонюк Оксана Миколаївна.

16:47 11.10.2021

Перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника НВК "Морозівська ЗОШ І-ІІІст. ДНЗ"

30 вересня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника НВК «Морозівська ЗОШ І- ІІІ ст. – ДНЗ» Новодунаєвецької селищної ради. На засіданні члени конкурсної комісії розглянули питання: 1. Про затвердження порядку проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новодунаевецької селищної ради. 2. Про дотримання норм Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новодунаєвецької селищної ради затвердженого рішенням Новодунаєвецької селищної ради від 17 серпня 2017 р. № 1-21/2017 (зі змінами від 06 липня 2018 № 4- 29/2018, зі змінами від 17 липня 2020 № 2- 51/2020, зі змінами від 15 червня 2021 № 2-8/2021, зі змінами від 29 вересня 2021 № 4-11/2021 ). 3. Про розгляд документів, поданих претендентом на участь у конкурсі на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новодунаєвецької селищної ради та допуск/не допуск до етапів конкурсного відбору. 4. Про делегування представника від конкурсної комісії для ознайомлення кандидата із закладом освіти та затвердження графіка знайомства претендента із закладом. 5. Про затвердження дати та часу проведення етапів конкурсного відбору та встановлення тривалості проведення тестування на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новодунаевецької селищної ради 6. Про розгляд і затвердження білетів тестових завдань перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та ситуаційних завдань для перевірки професійних компетентностей та їх оцінювання. На участь у конкурсі подана одна заява. Конкурсанта допущено до наступного етапу конкурсу. 05 жовтня 2021 року відбудеться знайомство кандидата на посаду керівника НВК «Морозівська ЗОШ І – ІІІ ст.- ДНЗ» із закладом освіти та колективом. Наступні етапи конкурсу: – 08 жовтня 2021 року о 10.00 І етап конкурсного відбору на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новодунаєвецької селищної ради (тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та вирішення ситуаційного завдання). Місце проведення: Новодунаєвецька селищна рада – 08 жовтня 2021 року о 12.00 ІІ етап конкурсного відбору на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новодунаєвецької селищної ради (презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти і надання відповідей на запитання членів комісії). Місце проведення: Новодунаєвецька селищна рада

16:13 01.10.2021

1 жовтня - День людей похилого віку

    Жовтень починається з особливої дати. У всьому світі 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Цей день є символом єдності і спадковості поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, і взагалі всім людям поважного віку за розбудову та розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

15:53 01.10.2021

Оголошення про намір зміни тарифу на послугу по збору та вивезенню твердих побутових відходів Новодунаєвецької селищної ради

Відповідно до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послу, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної  позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловокомунального господарства України від 05.06.2018 року  № 130, КП  «Господар -ОТГ» Новодунаєвецької селищної ради повідомляє наступну інформацію:

13:29 24.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень