Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

Новини громади

З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!!!

Дата створення: 15:28 25.09.2020

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів –люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.

ВАКЦИНАЦІЯ

Дата створення: 10:48 18.09.2020

Асоціація міст України вітає прийняття Парламентом законопроєкту 3614

Дата створення: 14:37 17.09.2020

17 вересня Верховна Рада України ухвалила проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» №3614 від 09.06.2020 у другому читанні та в цілому як закон.

Про прийдешній колапс у сфері містобудування та буксування децентралізації

Дата створення: 14:11 15.09.2020

Сфера містобудування є надзвичайно широкою та зачіпає інтереси майже кожного з нас. Це будівництво житла, шкіл, садочків, лікарень, доріг, заводів; благоустрій і комфортність умов проживання; безпечність таких об’єктів; захист від самочинного будівництва та інше. І дуже важливо, щоб тут панував порядок. Що вийшло насправді? Насправді ця сфера залишається без будь-якого державного контролю вже шість місяців, і незрозуміло, як же уряд її надалі реформуватиме. Кінця цьому поки що не видно. А тим часом у даній галузі хаос, невизначеність, розбалансування ситуації, а громадяни не захищені від недобросовісних забудовників.

Оперативна інформація по COVID-19 по Дунаєвецькій селищній громаді станом на 11 вересня

Дата створення: 08:48 11.09.2020

Додатково до 2-х раніше підтверджених тестом ПЛР випадків  COVID-19 виявлено ще три підтверджених цим же тестом хворих (два у смт.Дунаївці та один у с.Томашівка). Всі ці три випадки виявлені при обстеженні пацієнтів із пневмоніями. Всього по доступних даних достовірно зареєстровано 5 випадків COVID-19 (3 у смт.Дунаївці, та по одному у с.Міцівці та с.Томашівка). Двоє із нововиявлених пацієнтів госпіталізовані у звязку із важким станом. Обидві пацієнтки, що лікувалися стаціонарно, на даний час виписані та продовжують лікуватися дома. У пацієнта із підозрою на COVID-19 по смт Дунаївці та позитивним тестом ІФА на COVID-19 повторний тест ПЛР також дав негативний результат, тобто, коронавірусу у його організмі вже нема, хоча COVID-19 він, наімовірніше, переніс. Контактні особи нововиявлених виявляються та обліковуються, їм встановлюється режим самоізоляції. Існує серйозна проблема із виявленням контактів, так як хворі та їхні близькі з незрозумілих причин приховують цю інформацію, створюють конфліктні ситуації з працівниками амбулаторії, санітарної служби. Це аморально та не по-людськи. Окрім усього, це створює загрозу неконтролоьованого поширення захвоювання. Виявлено ряд підозрілих випадків, які будуть обстежені щонайшвидше. Враховучи середовище спілкування свіжовиявлених хворих та підозрілих випадків, значну кількість вже встановлених та приховуваних контактів, неадекватну реакцію громадян на існуючу ситуацію, найближчим часом слід очікувати значного та раптового росту захворюваності з найжахливішими наслідками. Закликаю спільними зусиллями цього не допустити. Виділені для госпіталізації хворих на COVID-19 заклади (в т.ч. реанімаційні ліжка) вже практично заповнені, медперсонал перевантажений, заражається та хворіє. Перевантажені та не справляються із навантаженням мобільні бригади по забору матеріалу для ПЛР.