Дата: від до Скинути

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ВІД ТРАНСПОРТНОЇ КОМПАНІЇ ГРУЗАР У березні 2024 року українська компанія Грузар розпочала реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім’ям учасників бойових дій, які постраждали від російської аргесії. Компанія Грузар працює в Україні з 2012 року. Ми допомагаємо з 2022 року людям, які постраждали від російського вторгнення в Україну. Та активно співпрацюємо з громадськими організаціями та ЗСУ. Ми пропонуємо безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам.

14:03 11.06.2024

Інформує Центральний регіональний центр Координаційного штабу

Інформація про надання консультацій Центральним регіональним центром Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненними щодо юридичних та процедурних питань, пов'язаних з перебуванням воїна у полоні або у випадку зникнення безвісти чи загибелі; державних соціальних зобов'язань, гарантованих у випадку потрапляння в полон чи зникнення безвісти у додатках.

14:54 10.06.2024