Новодунаєвецька селищна територіальна громада
Хмельницька область, Дунаєвецький район

Новини громади

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!!!

У Новодунаєвецькій селищній територіальній громаді з нагоди 76- ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулось покладання квітів до пам'ятних знаків Загиблим воїнам!

12:48 09.05.2021

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” призначений на 07.05.2021 року аукціон з продажу об’єкта державної власності малої приватизації  – єдиного майнового комплексу державного підприємства "Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів", код ЄДРПОУ 00952485 за адресою: Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, смт.Дунаївці, вул. Лермонтова, 1.

16:21 22.04.2021