|
Селище Дунаївці
1 червня 2017 р. урочисті заходи з нагоди Дня захисту дітей в смт. Дунаївці відбулися на селищному стадіоні. До усіх присутніх з вітальним словом звернулася заступник селищного голови – начальник відділу освіти Ліля Гіджеліцька. Опісля з рук директора школи Віктора Богуша найкращі учні школи були нагородженні похвальними листами та грамотами за активну участь в житті школи. До уваги глядачів учасники свята презентували концерту програму із запальними піснями та танцювальними композиціями. Відвідали свято і вихованці Дунаєвецького дошкільного навчального закладу «Дзвіночок», які потішили школярів та дорослих цікавими художніми номерами та ще раз підтвердили, що ми маємо ким пишатись. Селищний голова Антон Камінський хоча й не відвідав свято, проте зміг піднести настрій дітей ще більше, подарувавши кожному учню школи та усім вихованцям дитячого садка солодкий подарунок
|
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/0bdf161b80bae0d627905789c461ed24.jpg)
|
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/f709af7a5deb0ff46e01e73a70c5a519.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/6d200349cbc0eeea61059c87cffca400.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/8666ff3da31d3713c913ee5989e81b56.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/f0416b43da5628bf33dd23b2083a47ee.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/e70f26e82044550e575171fc0e56707f.jpg) |
Село Міцівці
В Міцівецькій загальноосвітній школі для усіх школярів теж було влаштовано свято дитинства. День захисту дітей розпочався з урочистої лінійки, підняття Державного Прапора. Усіх присутніх привітала директор школи Таїса Бучківська. Вона побажала дітям здоров’я, миру, веселих канікул. Учасники танцювального гуртка танцювали Танець дружби, а тоді запросили усіх дітей, вчителів, директора до загального флеш-мобу. Після цього діти мали змогу показати свої таланти. В Будинку культури вони танцювали, співали, читали вірші, розказували гуморески. Своє вміння танцювати показали учні молодшої, середньої та старшої танцювальної групи. Це «Танець з рушниками», «Перелаз», «Вишенька-черешенька», «Полька», «Поцілунок», «Недетское время», «У-ха-ха», «Мікі мауси», «Бельгійський танець». Гарно показали своє вміння співати Каспрук Дар’я, Данчук Олександра, Кучерявий Олександр. В кінці свята усім охочим дали можливість продемонструвати свої таланти. На завершення директор школи Таїса Бучківська та староста села Поліна Боярська вручили всім учням солодкі подарунки.
|
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/b2466e9ca0dd9c103838f3441922f60d.png) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/5551365361466dab6450562b43a61baa.png) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/261bb59df79d9e187f1282d767ccd820.png) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/be2aed8b865e37fcd0b18cd70620e904.png) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/acb9b8a59762a54f00267e4e61f457b6.png) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/58f4ca4e5a6b43da693832bb74bc2101.png) |
Село Лошківці
Весело пройшло свято в Лошковецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Цей день пройшов у вигляді веселого експресу ігор і витівок з гарним настроєм, добрими посмішками і заразливим сміхом. З самого ранку на подвір’ї школи було гамірно та весело – зібралась дітвора на свято. Спочатку відбулася урочиста лінійка. По закінченню лінійки діти отримали солодощі від відділу освіти виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради. А продовжили святкувати День захисту дітей на природі. Ігри, конкурси та забави на свіжому повітрі принесли дітям справжнє задоволення і, сподіваємось, залишаться в пам’яті дітей надовго.
|
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/c92d5e613e33b72106682437f120c3f5.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/486fc7ac94c8342036aeda67131295ba.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/5468423ebddb487ad6d02faa1dace6cc.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/1de762c7f324146f0f01d8c7c47e690f.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/5ff2ac05d9b9bc99dd7cbc8a6587eaaa.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/563153679058799717177d47593621fc.jpg) |
Село Тинна
1 червня у Тиннянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося конкурсно-розважальне свято «Ми – України діти, її надія і цвіт». У програмі свята було проведено спортивні змагання-естафети для учнів 1-6 класів, змагання з волейболу і тенісу у двох вікових категоріях – між учнями 7-8 класів та 9-11 класів, розважальну програму «Нумо вгадай» та святкову дискотеку. В кінці свята учні школи поласували святковим обідом у шкільній їдальні і солодощами від адміністрації Дунаєвецької селищної ради
|
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/f3c47c112f5a603629909317a151dcbb.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/c8e015b218b6b1646e252090ef6c9e87.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/14eb1bd99835e5fc6d65842aaec6ec2a.jpg) |
Село Томашівка
1 червня 2017 року учні Томашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів святкували День захисту дітей. У програмі свята були проведені розважальні ігри, конкурс малюнків на асфальті, флешмоб "Ми твоє майбутнє, Україно", спортивні змагання. Всі учні отримали солодкі подарунки від керівництва Дунаєвецької селищної ради.
|
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/39f72a5ffc583b0f5a8ff93a50eb39fb.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/82a7793c4a06f702bd307d35af720558.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/2588e47dc70c9fd04c402266887e8378.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/9edba772767888ee3ae80e320b2c7f9f.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/62489cedf63405d10083763ccdf32552.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/7b92874ae5b0c89afcd7cdddba1c98fd.jpg) |
Село Маліївці
1 червня 2017 р. День захисту дітей зібрав усю шкільну родину Малієвецького навчально-виховного комплексу. Учні школи та вихованці дитячого садочка ділилися своїми мріями та бажаннями, змагалися у конкурсі малюнків на асфальті, пісенному конкурсі «Караоке» , декламували вірші про літо, про дітей. Було багато пісень, танців, ігор. А наприкінці свята з рук директора Валентини Онищук всі отримали солодкі сюрпризи. Свято принесло усім багато радості та задоволення. Гарного усім літа, веселого відпочинку та щасливого дитинства!
|
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/434aebc6c0cd3a2fc6983c734a5fe0d1.png) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/a9349e91daab4c8bc217b29995500676.png) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/3c23e203fa6f9beaa1293fec67a47dc8.png) |
Село Ставище
Діти - найбільший скарб. З ними хочеться постійно спілкуватись, гратись. У нас на очах кожна дитина росте, розумнішає, розвивається. 1 червня 2017 р. у Ставищенському навчально-виховному комплексі зібрались діти в школі на гарне дитяче свято. Проведено ігри на свіжому повітрі, естафети, конкурс малюнків на асфальті.
|
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/ca94a3627b702887ae28fd1404e562dc.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/d5deca961ce8c302d8d9ab78a57c24a2.jpg) |
|