Спільна допомога військовому госпіталю

11 квітня 2017 р. Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський разом із Дунаєвецьким міським головою Веліною Заяць відвідали Хмельницький військовий госпіталь, який знаходиться в мікрорайонні Раково, та передали благодійну допомогу від жителів об’єднаних територіальних громад.

Враховуючи той факт, що даний госпіталь виконує величезну роботу для лікування та реабілітації військових, що постраждали в ході проведення АТО, виконавчий комітет Дунаєвецької селищної ради вирішив передати зібрані усією громадою кошти в сумі 19 060 грн. на будівництво ліфту для транспортування хворих у лікувальному корпусі.

Висловлюємо слова величезної людської вдячності працівникам комунальних закладів, установ та підприємств Дунаєвецької селищної ради та усім жителям селищної ОТГ, які долучилися до цієї великої справи.