Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

     Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

     Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

    Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

      Цього дня Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський та громадськість селища прийняли участь в покладанні квітів до меморіалу пам’яті загиблих воїнів. В глибокій скорботі згадали тих, хто загинув у битвах із загарбниками, хто став безневинною жертвою людиноненависництва.

     Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 « повернутися до списку новин