Новий трактор для КП «Господар - ОТГ»

Із створенням комунального підприємства Дунаєвецької селищної ради «Господар – ОТГ» постало питання зміцнення матеріально-технічної бази новоствореного підприємства, а саме придбання потрібної спецтехніки, яка буде застосовуватись для виконання комунальних робіт в Дунаєвецькій селищній об’єднаній територіальній громаді.

Нещодавно в рамках реалізації проекту «Закупівля трактора для комунального підприємства Дунаєвецької селищної ОТГ» за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури автопарк комунальника поповнився новим залізним конем – трактором МТЗ-82.1. Слід відмітити, що і в минулому році завдячуючи субвенції на розвиток інфраструктури було придбано екскаватор «Борекс-2201», Фотон FT-244, трактор ХТЗ, сміттєвоз з боковою загрузкою та інше обладнання для техніки.

Як зазначив директор КП «Господар-ОТГ» Володимир Залевський: «Новий трактор оптимізує надання комунальних послуг населенню об’єднаної територіальної громади і покращить якість робіт по благоустрою територій. Крім того, жителі усіх населених пунктів зможуть скористатися послугами комунальної техніки, сплативши за це кошти на рахунок комунального підприємства».