Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

На марші спартакіада

     Напередодні святкування Дня фізичної культури і спорту в Дунаєвецькій селищній об’єднаній територіальній громаді стартувала спартакіада серед загальноосвітніх шкіл I-II ст. та загальноосвітніх шкіл I-III ст.

      Перший етап змагань 08 вересня 2017 року відбувся в с. Томашівка та с. Підлісний Мукарів, де взяло участь понад 170 учнів з дев’яти загальноосвітніх шкіл громади. Дівчата та юнаки змагалися у декількох видах спорту: футбол, волейбол, легка атлетика, настільний теніс.

       Вже 16 вересня 2017 року на стадіоні в смт. Дунаївці на другому етапі змагань у фіналі зустрілися найсильніші команди. Більше шести годин йшла безкомпромісна боротьба на усіх спортивних майданчиках селищного стадіону.

       На завершення цього спортивного дійства суддівська колегія визначила переможців та кращих спортсменів. Дунаєвецька селищна рада як організатор даного спортивного свята нагородила медалями, грамотами та цінними подарунками чемпіонів спартакіади, а також відзначила ветеранів спорту Дунаєвецької селищної ОТГ: Петрова Павла Григоровича, Дмітрієва Петра Олександровича, Єфімовича Василя Героновича, Горобця Володимира Васильовича, Ходоровського Сергія Володимировича.

Відділ культури, молоді, спорту та туризму
виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради

 « повернутися до списку новин