Відкрили головну ялинку громади

Дата: 22.12.2017 15:50

Головну новорічну ялинку громади, яку на передодні встановили та прикрасили працівники КП «Господар ОТГ» на чолі з Володимиром Залевським,  відкрили 20 грудня на привокзальній площі селища Дунаївці. Перед присутніми з вітальним словом та побажаннями виступив Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський, Дід Мороз, Снігурочка та Новий 2018 Рік. Вони привітали усіх з наступаючими новорічними святами та побажали усім жителям громади,  щоб наступаючі прекрасні зимові свята принесли мир, спокій і злагоду в кожну оселю об’єднаної територіальної громади та впевненість у майбутньому. Також побажали усім міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя; гарного настрою і любові, щоб у кожному домі панували  гармонія та вдача.

Після урочистої частини під скандування присутніх святкова ялинка засяяла казковими вогнями. Кульмінацією свята став веселий хоровод навколо зеленої красуні. Діти та дорослі щиро веселились біля ялинки.