Участь в конференції в рамках реалізації Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні»

Дата: 21.11.2017 10:56

20 листопада в м. Києві в рамках реалізації Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський разом із прадставниками органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Дунаєвеччини взяв участь у підсумковій конференції «Підвищення якості муніципальних послуг та менеджменту в контексті об’єднання та співробітництва територіальних громад», одним з переможців конкурсу якого є проект «Формування ефективних добровільних пожежних дружин та створення розвинутої мережі місцевої пожежної охоронив населених пунктах на умовах міжмуніципальтного співробітництва Дунаєецької міської, Дунаєвецької селищної, Маківської сільської рад об’єднаних територіальних громад та необ'єнаних сільтських рад Дунаєвецького району».