Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

В громаду завітав Віфлеємський Вогонь Миру

     22 грудня 2017 р. напередодні Різдвяних і Новорічних свят селищний голова Антон Камінський разом із працівниками Дунаєвецької селищної ради прийняв Вифлеємський вогонь миру від пластунів Кам'янець-Подільської станиці та Агрохолдингу "Мрія".

    У своєму вітанні Микола Кузь, представник агрохолдингу "Мрія", зазначив: «Ця акція має на меті єднання усього християнського світу та несе мир, радість і, зокрема, братерство в українські громади, що зараз вкрай потрібно нашому суспільству. Це Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу».

     Передріздвяна акція «Вифлеємський Вогонь Миру» – це чудова щорічна християнська традиція, яку реалізовують молодіжні скаутські організації по всьому світу. Акція полягає у поширенні символічного вогню, запаленого у Вифлеємі, в місці народження Ісуса Христа.

      Вифлеємський Вогонь Миру як світло миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.  Цей вогонь є спомином про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, визволенням від гріхів.

 « повернутися до списку новин