Результати участі в футбольних турнірах

Дата: 01.03.2018 14:45

Багато вболівальників знають, що в цьому році в Чемпіонаті Хмельницької області в змаганнях  з футзалу нашу громаду представляла команда «Студениця» (с. Томашівка). Досить непогано команда стартувала в цьому турнірі, але, нажаль, у фінальну частину не потрапила. Дунаєвеччину у фіналі в м. Нітішині представила одна команда МФК “Дунаївці-CRISPUS” (м.Дунаївці), яка здолала досить сильну команду з м. Славути з рахунком 3:1, а от в двобої з  місцевою командою «Енергетик» (м. Нітішин), поступилась 0:4. Заключний тур цих змагань пройде в м. Дунаївцях, де і визначаться три найсильніші колективи Хмельниччини з футзалу в 2018 році.

Продовжує виступати і команда «Міць» (с. Міцівці), в Чемпіонаті м. Хмельницького з футзалу в 4 дивизіоні. Два роки поспіль  ця команда від нашої громади приймає участь в цьому турнірі. Будемо надіятись, що ці два колективи, які представляють наш край на такому високому рівні як Чемпіонат міста Хмельницького та Чемпіонат Хмельницької області з футзалу гідно представлять нашу громаду в Чемпіонаті Дунаєвецького району, який вже розпочався. Слід відмітити, що в цьому Чемпіонаті приймають участь ще три колективи нашої громади: команда  з села Морозів, села Лошківці та селища Дунаївці.

Побажаємо нашим спортсменам футбольного везіння та майстерності.