Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

100-літній ювілей відзначила жителька с.Маліївці Бернадін Яніна Рафаїловна

     01 січня 2018 року жителька с.Маліївці Бернадін Яніна Рафаїловна відзначила свій 100-літній ювілей. У теплому сімейному оточенні ювілярка зустрічала гостей та приймала найщиріші вітання від найрідніших – дітей, онуків, правнуків, праправнуків.

    02 січня 2018 року Яніну Рафаїловну прийшли привітати з її чудовим ювілеєм заступник голови Дунаєвецької райдержадміністрації Андрій Рудик, Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський та представник агрохолдингу «Мрія», заступник керівника кластеру «ПОДІЛЛЯ» по роботі з громадами Микола Кузь.

     В свою чергу ювілярка подякувала усім за вітання та сердечно побажала кожному щастя, здоров’я, добробуту та благополуччя у сім’ях.

     Жінка прожила не легке життя. Бернадін Яніна народилась 01 січня 1918 року в селі Маліївці Дунаєвецького району. У 19 років Яніна Рафаїловна зустріла своє кохання і вийшла заміж. Але прожила з чоловіком лише два роки, тому, що він загинув на війні. Учасник війни, працювала в місцевому колгоспі, в огородній бригаді. Яніна Рафаїловна народила та виховала 1 доньку, дочекалася 1 онучку, 2 правнучки та 3 праправнуків. Стан здоров’я жінки незадовільний, вона лежача. На даний час проживає разом із донькою.

     За словами рідних, які надзвичайно пишаються неюЯніна Рафаїловна, завжди була прикладом для своїх близьких, друзів, колег по роботі та сусідів. вона пережила багато подій, мужньо пройшла через усі негаразди, що випали на її долю, але ніколи не втрачала оптимізму.

За матеріалами сайту Дунаєвецької РДА« повернутися до списку новин