В урочистих заходах з нагоди 26 річниці Незалежності України взяли участь працівники Дунаєвецької селищної ради

Дата: 25.08.2017 14:55

24 серпня 2017 р. в м. Хмельницький відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 26 річниці Незалежності України

Зі словами вітання до учасників заходу звернулися голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин та народний депутат України Сергій Мельник.

В рамках урочистих заходів до уваги жителів міста та області представлено наметове містечко “Українська хата” у яких виставлено експозиції з усіх районів та міст краю, виставку озброєння Нацполіції та ДСНС області, інсталяції з природних матеріалів, вироби, виготовлені ПТУ області, виставку-ярмарок художніх виробів майстрів народного мистецтва «Барви рідного краю», експозиції старовинного одягу, предметів побуту тощо «Скарби подільської скрині», виставку АПК, представлення досягнень юних спортсменів.

В складі делегації Дунаєвецького району участь в заходах взяли селищний голова Антон Камінський, секретар селищної ради Віталій Радецький, перший заступник селищного голови Станіслав Грушкевич, заступник селищного голови Олександр Залагаєв, начальник відділу юридичного забезпечння та державної реєстрації Наталя Косточко.

Із сцени усіх жителів Хмельниччини вітав піснею "Мамо, я закохався" директор Морозівського сільського будинку культури Сергій Побожний, який взяв участь у святковому концерті творчих колективів районів та міст області.

Детальніше про захід на сайті Хмельницької ОДА за посиланням: