Свято 9 Травня у с. Лошківці

Дата: 10.05.2017 16:41

9 травня в нашому селі відбувся мітинг пам'яті «Вклонися, мій травню, високим могилам» до Дня Перемоги, на який прийшли люди багатьох поколінь, щоб схилити голови перед героями, перед подвигом великого народу, взяли участь у покладанні квітів і вінків до памятника загиблим воїнам. Після мітингу був проведений святковий концерт в Лошковецькому будинку культури, на який було запрошено усіх жителів села та їх гостей!  Це особливо святкове дійство було дебютом нашої колишньої випускниці Гриневич Дарини Миколаївни, яка майже рік працює директором будинку культури, і за цей час це вже не перший її захід. В підготовці до концерту їй допомогала мама Гриневич Рімма Федорівна, вчитель музичного мистецтва. Кому ж як не їй знати про творчі здібності своїх вихованців,  учнів  5-9 класів, які завзято, з радістю показали свої творчі здібності! Кожен художній номер був ретельно підготовлений, вдало підібрані костюми. Захід тематичний: від першого до останнього номера - бажання жити без війни і велика вдячність тим, хто здобув перемогу у Другій Світовій війні. Молода, яскрава зовнішність директора будинку культури, одягненої у стилі 30-40-х  років минулого століття – емоційне доповнення, яке перенесло глядачів у той час. А пісні у її виконанні доводили до сліз, до мурашок по тілу. Ведучі, учень 9 класу Барнич Андрій та колишня випускниця нашої школи, студентка медичного коледжу, Гуляс Юлія, - в національному та військовому одязі, зосереджені, серйозні. Ніби взяли на себе відповідальність за все молоде покоління.

По завершенню концерту організатори заходу отримали слова похвали від директора та вчителів Лошковецької школи, а також слова вдячності від громадян села.

Нових творчих звершень вам, Дарино Миколаївно!

Медична сестра Лошковецької зош І-ІІст.
Галінська Людмила Іванівна