Конкурсний відбір кандидатів на посаду директора НВК «Підлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Дата: 13.03.2018 15:58

13 березня 2018 р. о 10.00 в приміщенні Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся конкурсний відбір кандидатів на посаду директора НВК «Підлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Конкурс проводився відповідно до Положення про призначення на посаду та звільнення керівників навчальних закладів Дунаєвецької селищної ради, затвердженого рішенням Дунаєвецької селищної ради від 17.08.2017 р. №1-21/2017.

До складу конкурсної комісії увійшли: Гіджеліцька Л.Ф. – заступник селищного голови – начальник відділу освіти виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради (голова конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду директора); Стрельська О. В. – заступник начальника відділу освіти виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради (секретар конкурсної комісії);  Радецький В.Е. – секретар Дунаєвецької селищної ради; Розгонюк О.М. – депутат, член профільної постійної комісії Дунаєвецької селищної ради;  Безусова Л.В. – депутат, член профільної постійної комісії Дунаєвецької селищної ради; Козярецька Т.А. – депутат, член профільної постійної комісії Дунаєвецької селищної ради; Новіцька О.Ф. – вчитель іноземної мови НВК «Підлісномукарівська ЗОШ     І-ІІІ ст. – ДНЗ» Пронак Ф.А. – представник батьківської громадськості НВК «Підлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

Щоб взяти участь у конкурсі претенденти на посаду директора школи  до 7 березня 2018 року мали подати комісії пакет документів - заяву про бажання взяти участь у конкурсному відборі, копію документів про освіту, копію трудової книжки, копію документа, який посвідчує особу, мотиваційний лист, перспективний план розвитку навчального закладу. Претенденти також могли подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, атестаційні листи тощо).

До 7 березня на посаду директора школи поступила лише одна заява від Онищука О.Г.

Учасники комісії, розглянувши відповідний пакет документів, до якого не було претензій, провели з кандидатом співбесіду. Також до слова запрошувались Пронак Ф.П. та Новіцька О.Ф., які підтримали кандидатуру Онищука О.Г і за результатами відкритого голосування конкурсна комісія визначила переможцем конкурсного відбору кандидатів на посаду директора НВК «Підлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Онищука Олександра Григоровича та ухвалила рішення: доручити відділу освіти виконавчого комітету винести питання про його призначення на посаду директора НВК «Підлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» на чергову сесію селищної ради шляхом укладання з ним контракту на 5 років.