Дунаєвецькі поліцейські зустрілися із школярами

Дата: 22.03.2018 13:31

Днями працівники Дунаєвецького відділу поліції побували з лекціями у вихованців Дунаєвецької загальноосвітньої школи.
В.о. інспектора ювенальної превенції Михайло Журавель та старший дільничний Андрій Повх розповіли школярам про їх права та обов’язки, про види відповідальності неповнолітніх за вчинення правопорушень. Йшлося також і про ризики знайомств у соціальних мережах.
   Наприкінці зустрічі поліцейські закликали учнів дотримуватися здорового способу життя та підтримувати фізичну форму, а також запросили усіх охочих вступити до «поліцейських» навчальних закладів.
   Зустріч правоохоронців із учнями завершилася цікавими та змістовними дискусіями.

Дунаєвецький відділ поліції