Міцовецькі вогнеборці добровільної пожежної дружини врятували рибалку, який провалився під лід
Дата: 22.03.2018 15:12
Кількість переглядів: 733
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/542143f50d31accaa011a3d28edf4758.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406414/752846e0d2acc77adb9e909aa30be2ec.jpg)
|
21 березня о 13:09 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на ставку в с. Міцівці Дунаєвецького району рибалка провалився під лід та потребує допомоги.
До місця події прибуло чергове відділення надзвичайників 12-ї державної пожежно-рятувальної частини. Як з’ясувалось, рятувальники добровільної пожежної дружини с. Міцівці оперативно та професійно витягли рибалку на берег ще до прибуття пожежно-рятувального підрозділу. Далі постраждалого передали до рук працівників швидкої медичної допомоги для надання професійної медичної допомоги.
Наразі рибалка знаходиться в амбулаторії сімейної медицини м. Дунаївці.
Дунаєвецький районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
km.dsns.gov.ua/ua
|
« повернутися