Міцовецькі вогнеборці добровільної пожежної дружини врятували рибалку, який провалився під лід

Дата: 22.03.2018 15:12

21 березня о 13:09 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на ставку в с. Міцівці Дунаєвецького району рибалка провалився під лід та потребує допомоги.
     До місця події прибуло чергове відділення надзвичайників 12-ї державної пожежно-рятувальної частини. Як з’ясувалось, рятувальники добровільної пожежної дружини с. Міцівці оперативно та професійно витягли рибалку на берег ще до прибуття пожежно-рятувального підрозділу. Далі постраждалого передали до рук працівників швидкої медичної допомоги для надання професійної медичної допомоги.
     Наразі рибалка знаходиться в амбулаторії сімейної медицини м. Дунаївці.

Дунаєвецький районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

km.dsns.gov.ua/ua