Пісенне мистецтво Подільського краю

22 березня у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва відбувся обласний огляд-конкурс вокальних ансамблів «Наш Подільський пісенний краю». Історія цього огляду-конкурсу триває понад двадцять років, і завжди він був справжнім святом для учасників та поціновувачів пісенного мистецтва. Цього року виконавський рівень майже усіх учасників конкурсної програми був настільки високим, що членам журі було важко визначитися з переможцями.

У конкурсі взяв участь 31 колектив, з них 12 учасників – у номінації «Академічний спів», 11 – у номінації «Народний спів», та 8 – у номінації «Естрадний спів».

Дунаєвецьку селищну об’єднану територіальну громаду  на конкурсі представляв жіночий вокальний ансамбль «Томашівчанка» на чолі з керівником Володимиром Коляновським з  села Томашівка. Колектив  відповідально підійшов до участі в конкурсі, продемонструвавши гарну підготовку і високу виконавську майстерність.  В номінації «Народний спів» наші учасники отримали  Грамоту.

По закінченні  заходу, організатори подякували усім учасникам обласного огляду-конкурсу вокальних ансамблів «Наш Подільський пісенний краю» за участь у конкурсі, активну популяризацію пісенного мистецтва та високий професіоналізм!