Вітаємо переможців в турнірі "Пролісок"

25 березня в залі місцевого спортивного залу Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено традиційний турнір з волейболу серед дівчат «Пролісок»,  присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня при підтримці ДСЦФЗН «Спорт для всіх».

Цьогоріч учасниками турніру були колективи фізичної культури населених пунктів Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади, а саме: смт. Дунаєвець, с. Томашівки, с. Малий Карабчіїв, команди загальноосвітніх навчальних закладів с. Лошковець, с. Томашівки та смт. Дунаєвець.

Ігри відкритого турніру як на груповому етапі, так і у фінальній його частині, проходили в напруженій та безкомпромісній боротьбі. Команди демонстрували технічну цікаву гру та волю до перемоги і бурхлива підтримка та емоції глядачів  тому підтвердження.

Переможцем відкритого турніру з волейболу Дунаєве- цької селищної об’єднаної територіальної громади стали господарі залу - команда Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.; ІІ місце посів  колектив фізичної культури селища Дунаївці, а бронзу отримала Томашівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кращими гравцями турніру були визнані: Олеся Ліщук, Мар’яна Швець, Катерина Костриба, Діана Синчук, Ярослава Бик, Світлана Атаманчук.

Команди-переможці турніру були нагороджені кубками, медалями та грамотами, а  кращі гравці - відзначені призами.

Оргкомітет змагань висловлює вдячність Дунаєвецькому селищному голові Антону Камінському,  директору Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Віктору Богушу,  директору ДСЦФЗН «Спорт для всіх» Сергію Войцехівському за організаційне сприяння у проведенні волейбольного турніру.

Керівник гуртка з волейболу

Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Світлана Шептицька