Славимо Великдень
Великдень - радісне свято. Воно особливе для всіх, адже символізує початок нового життя. Люди, звільнившись від турбот, чекають його з нетерпінням. Чекають цього свята і діти, тому 17 квітня в музичному залі дитячого садочка «Дзвіночок» селища Дунаєвець було знову гамірно - проходила Великодня розвага. Як і годиться, всі присутні у залі були у вишиванках. Розвага була проведена з натхненням і творчим розмахом. Діти виразно розповідали вірші, весело співали пісні, водили хороводи. Справжнім сюрпризом для вихованців садочка стала Великодня казка. Цю лялькову виставу, герої якої розмовляли голосами вихователів, діти дивилися із захопленням. Захід пройшов у веселій родинній атмосфері, при цьому поглибив знання дітей про одне із найбільших, найурочистіших релігійних свят – Великдень. Підготувала і провела розвагу музичний керівник Людмила Заклецька.
|