Відбувся футбольний турнір пам’яті В. Марійчука

Дата: 03.05.2018 10:28
Кількість переглядів: 683

Фото без опису

Уже стало добрю традицією щороку на початку  футбольного сезону в селі Міцівці організовувати футбольний турнір пам’яті Володимира Марійчука.

29 квітня даний турнір пройшов уже в четверте. Цього разу в змаганнях взяли участь чотири футбольних колективи нашої громади: «Нива» - с. Лошківці (інструктор Володимир Горобець), «Студениця»- с. Томашівка (інструктор Сергій Рибак), «Міць-1»  (с. Міцівці) та «Міць-2» - с. Міцівці (інструктор Ярослав Лянскорунський).

Турнір показав, що найкраще до цього сезону підготувалась команда «Студениця»  (с. Томашівка), яка стала володарем кубку, перемігши у фіналів команду «Міць-1» (с. Міцівці) з рахунком 3:1. Третє місце на п’єдесталі посіла команда «Міць-2» (с. Міцівці) і четверте – «Нива» (с. Лошківці).

Сподіваємось, що футбольний сезон 2018 року принесе нашим футбольним колективам ще багато інтригуючих перемог, а вболівальникам ще більше вражень від захоплюючих футбольних баталій.