Районний етап Шкільної волейбольної ліги України

Дата: 21.04.2018 11:16

З метою подальшого розвитку й популяризації волейболу серед юнацтва, формування здорового способу життя, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою й спортом, активізації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в закладах загальної середньої освіти 13 квітня у спортивних залах Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбувся ІІ етап (районний) змагань  Шкільної волейбольної ліги України.

Участь у турнірі взяло 5 команд загальної середньої освіти. Волейбольна команда школи селища Дунаївці під керівництвом вчителя фізкультури Віктора Пелюха також взяла участь у цих змаганнях де представляла Дунаєвецьку селищну об’єднану територіальну громаду. До складу команди увійшли: Дмитро Парубок, Денис Верещагін, Владислав Катеринко, Мирослав Хитрук, Максим Пелюх, Володимир Осіпов, Юрій Антонічук, Богдан Заклецький, Віталій Гелембин, Богдан Кунділовський, Сергій Музика. Юні спортсмени не тільки виборювали право вважатися кращими шкільними командами, а й демонстрували власні спортивні здібності.

В результаті наполегливої та запеклої боротьби серед команд Ярмолинецького, Віньковецького, Новоушицького районів та Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади наша команда здобула ІІ місце на п’єдесталі переможців, поступившись дунаївчанам з рахунком 2:1.

Бажаємо нашим волейболістам успіхів та подальших перемог на спортивній арені в майбутньому!