Відбулось пленарне засідання двадцять восьмої сесії Дунаєвецької селищної ради

З травня в актовій залі Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулось пленарне засідання двадцять восьмої сесії Дунаєвецької селищної ради. В роботі сесії взяли участь 18 депутатів, заступники голови, начальники відділів виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради.

У ході пленарного засідання були розглянуті питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях селищної ради, а саме:

• Про внесення змін до бюджету Дунаєвецької селищної ради на 2018 р.;
  • Про Положення про порядок відчуження (продажу) об’єктів комунальної власності Дунаєвецької селищної ОТГ;
  • Про призначення директора НВК «Підлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • Про розробку Стратегічного плану розвитку Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади;
  • Про організацію суспільно-корисних робіт на території Дунаєвецької селищної ОТГ;
  • Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення НВК «Малієвецька ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»;
  • Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад;
  • Земельні питання;
  • Різне.

По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами селищної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.