В громаді відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 10.05.2018 11:04

9 травня в усіх старостинських округах Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади відбулись урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У закладах освіти та культури проведено тематичні зустрічі та виховні години для учнівської молоді та мешканців сіл.

Цього дня в селищі Дунаївці святкова колона, очолювана керівником Дунаєвецької селищної ради Антоном Камінським та учасниками АТО, вирушила до Пам’ятника загиблим воїнам, де відбувся мітинг-реквієм. В цьому заході також взяли участь ветеран Другої світової війни Олександр Федорович Бранько, діти війни, представники трудових колективів, громадськість та учні школи.

Перед присутніми виступив Антон Петрович, який подякував за неоціненний вклад кожного ветерана громади у спільну перемогу над ворогом.

Учасники свята поклали квіти до Пам’ятника загиблим воїнам та вшанували полеглих хвилиною мовчання.