Обговорили науково-методичний супровід педагогів в умовах децентралізації

30 травня начальник відділу освіти виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради Ліля Гіджеліцька в м. Дунаївці взяла участь у семінарі-практикумі спеціалістів методистів, координаторів методичної роботи об’єднаних територіальних громад з проблеми «Створення системи науково-методичного супроводу професійного зростання педагогічних працівників».

Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада у своїй презентації, яка проходила в системі вільного спілкування, представила структуру управління освіти, покращення роботи шляхом вирішення запитів громади в освітній галузі.

Особливо зацікавила гостей  перша спеціалізована он-лайн платформа «Кращі практики управління освітою», яка була створена навчально-методичним центром зі збору, систематизації і тиражування успішних практик на базі Дунаєвецької міської громади. З найкращими своїми напрацюваннями ознайомили учасників методисти методичного кабінету. По завершенню роботи працівники управління освіти та методичного кабінету дали відповіді на питання, які виникли в процесі роботи.

За матеріалами сайту

Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади