Свято дитинства: в громаді відзначили День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

Святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців. Тому 1 червня для дітей Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної  громади працівниками освіти та культури було організовано свято. Цього дня в усіх населених пунктах малеча та юнацтво танцювали, співали та грали у різні веселі спортивні ігри.