В Маліївцях довгожителя привітали із 90 -річчям

10 червня 90-річний ювілей відзначив житель села Маліївці Шапіло Альбін Олексійович.

Цього дня з визначною датою ювіляра привітали Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський, секретар селищної ради Віталій Радецький  та староста села Маліївці  Іван Федорович.

Разом з дружиною Валентиною Францівною, якій 8 червня виповнилося 80 років, виховали одну дочку, мають двох онуків та тішаться чотирма правнуками.

Звертаючись до Альбіна Олексійовича, Антон Петрович відзначив, що життя його є прикладом вірності, відповідальності, працелюбства і порядності для молоді. Він подякував ювіляру за багаторічну працю та активну життєву позицію, побажав міцного здоров’я, душевного спокою, гарного настрою та вручив квіти і  подарунок.