Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

Обговорили подальші кроки по розробці Стратегії розвитку громади

 

         Сьогодні  в актовій залі Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося друге засідання Робочої групи по розробці Стратегічного плану розвитку  Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади за участю радника директора Хмельницького відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» (ВП ЦРМС) з питань регіонального розвитку Катерини Савчук . 

      На засіданні були розглянуті заходи з розробки Стратегії розвитку ОТГ. Катерина Анатоліївна  детально зупинилася на кожному етапі розробки Стратегічного плану розвитку громади, зокрема до уваги Робочої групи була представлена приблизна структура матриці соціально-економічного аналізу для Стратегії розвитку регіону. При розробці Стратегічного плану будуть аналізуватися географія і топографія ОТГ, територіальний характер та ресурси, населення та демографічний стан, людські ресурси та ринок праці, інфраструктура громади, економіка та підприємництво, бюджет та податки селищної ради. Також експерт акцентувала увагу на важливості проведення анкетного опитування населення, яке дасть можливість оцінити слабкі та сильні сторони, перспективи та ризики нашої громади.

   По закінченні засідання Катерина Савчук закликала усіх відповідально поставитися до поставлених завдань щодо подальших кроків по розробці стратегічного планування та наголосила на важливості розроблення Стратегії розвитку нашої ОТГ, адже  в майбутньому цей документ дасть  можливість реалізувати усе задумане, що стане новим поштовхом та віхою у розвитку інфраструктури та покращенню якості життя жителів об’єднаної територіальної громади.

 « повернутися до списку новин