Відкриття першої зміни дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Подільські джерела»

Дата: 14.06.2018 14:16

12 червня 2018 року за участі заступника голови Дунаєвецької райдержадміністрації Юрія Закурдаєва, голови Дунаєвецької районної ради Ольги Михальської, начальника відділу освіти, молоді та спорту Дунаєвецької райдержадміністрації Інни Ісакової відбулось відкриття першої зміни дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Подільські джерела», який здійснює роботу на базі Малієвецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ» в с.Маліївці.

Розподіл оздоровчих змін у таборі здійснюється за віковою ознакою дітей, у першій зміні будуть оздоровлюватись та відпочивати 50 дітей 5-6 класів (Дунаєвецька міська ОТГ – 31 дитина, Дунаєвецька селищна ОТГ – 8, Смотрицька селищна ОТГ – 6, Маківська сільська ОТГ – 5) – це переможці та призери олімпіад, відмінники навчання, спортсмени, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти учасників АТО та діти позбавлені батьківського піклування. Програма табору насичена культурно-масовими та спортивно-туристичними заходами – змагання, квести, естафети, конкурси, розважальні програми, туристичні походи та екскурсії. Мальовнича природа, повноцінне збалансоване харчування сприятимуть хорошому відпочинку та оздоровленню дітей. Зміна триватиме з 12 червня по 02 липня 2018 року.

За матеріалами сайту Дунаєвецької райдержадміністрації