Ще раз про футбол

Дата: 19.06.2018 16:04

16 червня на стадіоні селища Дунаївці пройшов турнір з футболу серед юнаків 2006 – 2007 року народження, присвячений Чемпіонату світу – 2018. Більше як сімдесят юних футболістів взяли участь в цих змаганнях. Діти виступали у складі команд: «Студениця» с. Томашівка,  «Нива» с. Лошківці, «Юніор» селище Дунаївці, ДЮСШ-1 м. Дунаївці, ДЮСШ м. Кам’янець – Подільський.

З 10 години ранку до 16.00 на зеленому газоні йшла запекла спортивна боротьба. Тренери і батьки вболівали за своїх вихованців. Емоції і переживання, які цілий день вирували на стадіоні не можна ні з чим порівняти.

Загалом турнір виявився дуже веселим і цікавим. Переможець та призери були нагородженні кубками, медалями та грамотами, які їм вручив начальник відділу культури, спорту, молоді та туризму Володимир Монастирський. Також грамотами, цінними подарунками та сувенірами були відзначені кращі гравці турніру. А взагалі кожен учасник отримав заряд позитивної енергії, радості та жаги до перемоги.