Висловлюємо глибокі співчуття з приводу передчасної смерті депутата Дунаєвецької селищної ради Колісника Юрія Євгеновича

Дата: 22.06.2018 16:24

Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський, депутатський корпус та виконавчий апарат селищної  ради з глибоким сумом сповіщають, що на 44-у році життя передчасно помер Колісник Юрій Євгенович, депутат Дунаєвецької селищної ради  VII скликання, вчитель НВК «Підлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» .

Перестало битися серце мудрої  та досвідченої людини, професійного фахівця, надійного товариша та доброзичливого колеги. Юрій Євгенович користувався заслуженим авторитетом серед земляків,  щирою повагою в колі депутатів та колег по роботі. У ці сповнені тугою і сумом скорботні дні поділяємо біль непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Юрія Євгеновича.

Світлий спомин про нього житиме у вдячній пам’яті всіх, хто працював з ним, хто знав, любив та поважав цю гідну людину.

Світла пам’ять його душі...