В громаді відбувся випускний вечір

Випускний вечір - незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням. 23 червня у школах І-ІІІ ст. Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади відбувся святковий випускний вечір.

Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували до самісінького ранку. А там, на сході сонця, їх чекало нове, незвідане, самостійне, доросле життя. Молоді, сильні, здорові, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди – це випускники Дунаєвецької селищної ОТГ, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. То ж у добру путь!