Нажитися в хаті не встиг

Дата: 03.07.2018 17:00

Вночі 19 червня на Луганщині зупинилося серце 47-річного Андрія Попова із села Морозів Дунаєвецького району. Боєць 14-ої окремої механізованої бригади помер на блокпосту від тромбозу легеневої артерії. Поховали його у Мелітополі: там проживають його батьки.

Про Андрія в Морозові знають небагато: лише перед війною придбав у цій мальовничій місцині будинок. Проживав у нім сам, на батьківщині у чоловіка, кажуть, залишилася сім’я – не склалося. Працював у місцевого фермера різноробочим. Приїздила до сина часто ненька. На війну, розповідає староста села Галина Кицюк, чоловік пішов майже з самого її початку добровольцем. Десь за рік приїхав на побувку уже не сам: Наталя, родом з Маріуполя, гарна господиня. Тож жити стали разом, до жінки приїздила донька з онукою.

Леся САДОМСЬКА
За матеріалама сайту газети "Подільські вісті"