Полісменів привітали з професійним святом

Дата: 05.07.2018 09:30

4 липня 2018 року в приміщенні Дунаєвецького відділу поліції відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня національної поліції України.

З професійним святом Дунаєвецьких поліцейських прийшли привітати голова Дунаєвецької районної ради Ольга Михальська, заступник голови Дунаєвецької РДА Юрій Закурдаєв, перший заступник Дунаєвецького селищного голови Станіслав Грушкевич та секретар Дунаєвецької міської  ради Микола Островський.

Окрім слів вітання, кращих правоохоронців району нагородили відповідними відзнаками.

Станіслав Грушкевич вручив старшому дільничному офіцеру поліції Андрію Повху та начальнику СРПП Віктору Рудому цінні подарунки та грамоти Дунаєвецької селищної ради за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, самовіддану плідну працю в Національній поліції України, досягнення високих показників у службовій діяльності .