Купальське гуляння в селі Лошківці

Дата: 10.07.2018 15:56

7 липня весело і гамірно було в селі Лошківці.  Жителі та гості із прилеглих сіл і не тільки мали змогу побувати на святі  Івана Купала, організованого директором сільського будинку культури Дариною Грушкевич.

Полинути у світ купальського свята  можна було біля сільського ставка. Його учасники віншували присутніх, співали пісень, плели вінки та пускали їх на воду. Радували гостей свята  своїм співом Юлія Гуляс та Аліна Вастюк, а запальними танцями - танцювальний гурток "InDanseCroyable".

Приємно відзначити, що у заході взяло участь багато дітей і молоді. Разом з тим не оминули увагою свято й представники старшого покоління, які полишили вдома свої справи та прийшли подивитися на купальське дійство та й просто відпочити душею.

Особливого колориту святу додали  хороводи  та велике Купальське вогнище, через яке перестрибували усі закохані.