Відбулося пленарне засідання тридцятої (позачергової) сесії Дунаєвецької селищної ради

Двадцять п’ятого  липня в актовій залі Дунаєвецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. відбулося пленарне засідання тридцятої  (позачергової) сесії Дунаєвецької селищної ради. В роботі сесії взяли участь 17 депутатів, заступники селищного голови, депутат районної ради Віктор Богуш, головний лікар АЗПСМ Олег Грищук та представники ТОВ «ПРОТЕЇН ІНВЕСТ».

У ході пленарного засідання були розглянуті питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо на спільному засіданні постійних комісій селищної ради, а саме:

1. Про встановлення розміру пайової участі ТОВ «ПРОТЕЇН ІНВЕСТ» у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Дунаєвецької селищної ОТГ
  2. Про утворення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дунаєвецької селищної ради