Проведено інформаційну зустрічі в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право»

Дата: 07.09.2018 10:56

В рамках реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право " 05 вересня начальником Дунаєвецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Оксаною Наталюк було проведено спільну інформаційну зустріч із начальником юридичного відділу виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради Наталею Косточко, щодо забезпечення прав в українському суспільстві усіх громадян, у тому числі ромської національної меншини, необхідність їх документування та отримання свідоцтв про народження, а також виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження. Начальник відділу розповіла про функціонування Електронного реєстру апостилів та Веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», про Проект Міністерства юстиції «Онлайн будинок юстиції»