Проведено нараду з головами об’єднаних територіальних громад

Дата: 07.09.2018 15:46

06 вересня 2018 року під головуванням першого заступника голови Дунаєвецької райдержадміністрації відбулась нарада з головами об’єднаних територіальних громад Дунаєвецького району. В нараді взяли участь голова Дунаєвецької районної ради Ольга Михальська, начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталія Лук’янова, начальник управління Державної казначейської служби України у Дунаєвецькому районі Катерина Пасло, Дунаєвецький районних військовий комісар Микола Чубик, директор комунального підприємства Дунаєвецької районної ради «Лісовик» Олександр Данілов,  Дунаєвецький міський голова Веліна Заяць, перший заступник Дунаєвецького селищного голови Станіслав Грушкевич, Смотрицький селищний голова Людмила Пелих, Маківський сільський голова Анатолій Кушнір.

На порядок денний було винесено сім питань:

1. Про стан використання коштів Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури ОТГ та соціально-економічного розвитку окремих територій.
  2. Співфінансування об’єктів спільної власності, в тому числі закупівля інсуліну.
  3. Будівництво лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини (Дунаєвецька міська та Смотрицька селищна ОТГ).
  4. Заготівля картоплі для потреб комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Центральна районна лікарня».
  5. Взаємодія старост із районним військовим комісаріатом щодо проведення належного призову громадян на військову службу.
  6. Належне представлення району в обласній сільськогосподарській виставці.
  7. Про зміни податковому кодексі України щодо введення земельного податку на всі лісові землі.

За результатами засідання наради першим заступником голови райдержадміністрації надано відповідні доручення окремим виконавцям.

За матеріалами сайту Дунаєвецької РДА