Ще 17 ОТГ отримали акти про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України з 1 лютого розпочався процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад.

Наразі передано майже 22 тис. га земель сімнадцяти об’єднаним територіальним громадам Хмельниччини. За цим показником область посідає п’яте місце по Україні.

Загалом, до грудня 2018 року у Хмельницькій області заплановано передати орієнтовно 95,8 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Відтак, сьогодні голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та начальник Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василь Василенко вручили акти приймання-передачі на понад 60 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність ще сімнадцяти об’єднаним територіальним громадам.

Зокрема, такі акти були вручені головам Бєрездівської, Волочиської, Городоцької, Грицівської, Гуменецької, Дунаєвецької міської ради, Дунаєвецької селищної ради, Китайгородської, Ленковецькій, Лісогринівецької, Полонської, Сатанівської, Слобідсько-Кульчієвецької, Старосинявської, Судилківської, Чемеровецької та Гвардійської ОТГ.

Голова адміністрації Вадим Лозовий привітав голів об’єднаних територіальних громад з цим визначним днем та наголосив, що в умовах децентралізації передача земель із державної у комунальну власність є надзвичайно важливим фактором для розвитку територіальних громад.

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА