Перший заступник голови Дунаєвецької райдержадміністрації здійснив виїзний прийом громадян в с.Лошківці

03 жовтня 2018 року перший заступник голови Дунаєвецької райдержадміністрації Руслан Смолінський здійснив виїзний прийом громадян з особистих питань в с.Лошківці Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади. До посадовця звернулась одна жителька з питання щодо недоотримання пенсії у зв’язку зі смертю її одержувача.

Також  Руслан Смолінський відвідав та ознайомився з роботою закладів соціальної сфери, які функціонують на території с.Лошківці : Лошковецьку ЗОШ І-ІІ ступенів, Лошковецький дошкільний навчальний заклад «Сонечко», ФАП та сільський будинок культури.

Руслан Миколайович поспілкувався з керівниками і працівниками даних закладів, та звернув увагу старости села Марії Грушкевич на основні проблемні питання, які були виявлені під час огляду. Зокрема: приведення у відповідність до норм шкільної їдальні; опалення приміщення школи; належного забезпечення лікарськими засобами ФАПу; проведення благоустрою території населеного пункту.

За матеріалами сайту Дунаєвецької РДА