Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

Тернова відзначила День села

 

     14 жовтня чудового осіннього дня, коли наша країна відзначає День захисника України, День козацтва та свято Покрови у мальовничому селі Тернова святкували ще й день села.

  На подвір’ї біля сільського будинку культури цього дня розгорнулись справжні гуляння.  Тут жителів села та гостей частували духмяною ухою, печеною картоплею та домашньої наливкою і вином. Також за доброю традицією кожна вулиця села взяла участь у виставці кулінарних виробів, на якій терновчани пригощали усіх різними смаколиками.

   Сюрпризом на святі став розіграш безкоштовної лотереї за підтримки народного депутат Олександра Гереги.

  У цей урочистий день перший заступник Дунаєвецького селищного голови Станіслав Грушкевич привітав усіх з величними святами, які припали саме на цей день та побажав селянам миру, добра та Божого благословення. До привітань приєднався і староста села Анатолій Цапар.

    Концертну програму підготували вихованці місцевого дитячого садочка та  аматорські художні колективи Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади.

   Емоцій на святі вистачало. Кожен був задіяний у проведенні свята, адже село – це велика родина, де як маленький селянин, так і дорослий робить свій маленький вклад для розвитку рідного краю.

 « повернутися до списку новин