Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

"Подільська дитяча ліга" в м. Городок

     13 жовтня на стадіоні "Колос" в м. Городок відбулися заключні ігри останнього осіннього туру змагань "Подільська дитяча ліга", які  проходили на протязі вересня та жовтня. Участь в змаганнях взяли 6 команд : м. Городок, Дунаєвецька селищна ОТГ, Маківська сільська ОТГ, м. Дунаївці, смт. Ярмолинці, м. Кам'янець-Подільський. Змагання проводилися серед дітей, яким виповнилось 10-11 років.

     Цей спортивний захід, який був започаткований тренерами з футболу показав, що це саме ті перші кроки, які необхідні сьогодні для відродження дитячого футболу не лише в районних центрах, а й у сільській місцевості.

   Футболісти «Юніора» ще зовсім новачки, але в Городку показали, що за короткий відрізок часу де чого вже навчились, зігравши з господарями поля з рахунком 1:1.

     Наші гравці ще раз довели, що команда «Юніор» складається із найкращих хлопців Дунаєвецької селищної ОТГ, яких поіменно не треба перераховувати, адже вони на футбольному полі  ще неодноразово про себе заявлять.

  Навесні очікуємо проведення другого кола цих змагань, а тому в наших хлопчаків ще є багато часу ще краще підготуватися і показати найкращий результат.

 « повернутися до списку новин