До уваги учасників Антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Дата: 17.10.2018 08:57

Управління соціального захисту населення Дунаєвецької районної державної адміністрації інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності” від 27.12.2017 № 1057, Дочірне підприємство «Клінічний санаторій ім.Горького» м.Одеси вул.Фонтанська дорога, 165 надав підтверджуючі документи щодо відповідності суб’єкта вимогам надання послуг із психологічної реабілітації затверджених наказом Міністерства Соціальної Політики України від 27.04.2018 року № 597.

Психологічна реабілітація – комплекс заходів, що здійснюються з метою збереження, відновлення або компенсації порушених психічних функцій, якостей, особистого та соціального статусу особи, сприяння психосоціальній адаптації до зміненої життєвої ситуації, осмислення досвіду, отриманого в екстремальній ситуації, та застосування його в житті.

На підставі поданих документів санаторно-курортним закладом, наказом начальника управління соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації від 11.10.2018 № 68/2018-н-о  «Про включення до переліку суб»єктів надання послуг із психологічної реабілітації  учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності”, прийнято рішення про включення  ДП «Клінічний санаторій ім.Горького» до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник революції гідності звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування)  із заявою, до якої додаються:

– копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни, або постраждалого учасника Революції Гідності;

– копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації за адресою: м.Дунаївці, вул.Красінських,7 (16 кабінет), або за телефоном 3-32-78.

За матеріалами сайту Дунаєвецької РДА