У Сатанові розпочався семінар для голів об’єднаних територіальних громад

Дата: 19.10.2018 08:56

Семінар «Шляхи розбудови громади та стратегія розвитку» організував Хмельницький центр розвитку місцевого самоврядування створений Програмою U-LEAD з Європою. Триватиме він два дні, протягом яких голови об’єднаних територіальних громад працюватимуть у групах, слухатимуть лекції, презентації нових проектів та обговорюватимуть нові ідеї та шляхи їх реалізації. У семінарі взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, директор Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Яцковський та радники центру Катерина Савчук, Наталя Любченко та Вікторія Любенчук.  Серед голів об’єднаних територіальних громад був і Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський.

«Хмельниччина є одним з лідерів у впровадженні реформи децентралізації. Однак, подібні навчання є тим майданчиком, де очільники та представники ОТГ мають змогу обмінюватися досвідом, проблематикою і вишукувати  креативні ідеї, які вкрай важливі для розвитку громад»,  – зазначив Михайло Загородний. Загалом учасники семінару привезли свої історії успіху, або досвіду, якими ділитимуться із колегами в процесі двох днів спільної роботи. Учасникам заходу також презентують успіхи реформи децентралізації на Хмельниччині: можливості громади на шляху її розбудови, енергетичний кластер, проект спрямований на розвиток профтехосвіти в області та стратегію розвитку освіти загалом. Крім того, учасники, спільно з радниками Хмельницького ЦРМС, проаналізують виконання місцевих бюджетів та обговорять стратегічні плани та реалізацію стратегії в контексті коштів ДФРР.

За матеріалами сайту Хмельницького ЦРМС