Щодо фактів сплати на старі дохідні рахунки

Дата: 23.10.2018 16:40

Наказом Державної казначейської служби України від 15.03.2018 № 83 „Про введення в промислову експлуатацію системи централізації доходів державного та місцевих бюджетів Державної казначейської служби України централізована модель виконання дохідної частини бюджетів запроваджена з 02.07.2018 року. Починаючи з 11.09.2018 зарахування податків, зборів і платежів проводитися виключно на нові рахунки. З метою виконання дохідної частини провівши аналіз фактів сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів в частині сплати платежів на старі рахунки, виявлено випадки сплати платниками платежів на старі рахунки. Такі платежі повертаються платникам як нез`ясовані  надходження.

Враховуюче зазначене, зобов'язуємо продовжувати   здійснювати аналіз фактів  сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів відповідним контролюючим органам, місцевим фінансовим органам в частині забезпечення правильності сплати платежів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО-89998).

Заступник начальника УДКСУ у                                             С.Дубов

Дунаєвецькому районі