Фестиваль української патріотичної пісні

З метою пошуку і відкриття творчо обдарованих виконавців української пісні патріотичного спрямування, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до Батьківщини, 26 жовтня в приміщенні КЗ Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» відбувся міський відкритий фестиваль-конкурс української патріотичної пісні «Україно, любий край!», в якому взяли участь представники 23 закладів загальної середньої освіти Дунаєвецької міської ОТГ, Дунаєвецької селищної ОТГ, Смотрицької селищної ОТГ.

Конкурс проводився у наступних вікових категоріях:

• молодша вікова категорія – від 7 до 13 років;
  • старша вікова категорія – від 13 до 18 років.

На конкурсі нашу громаду з вокально-танцювальним номером «Україно - ти моя родина» представляли учні Лошковецької ЗОШ І-ІІ ст. та учениця Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасія Саврацька з піснею «Балада про мальви».

По закінченні фестивалю перше місце в молодшій віковій категорії здобула Анастасія Саврацька, а в старшій віковій категорії перемогу здобули юні таланти Лошковецької ЗОШ.

Діти вклали у виконання української пісні свою майстерність та душу. Кожне виконання було зворушливе, що викликало почуття гордості за підростаюче покоління, яке по-справжньому любить свою країну, свій народ, героїв, які боронять Україну, і тих, хто загинув, відстоюючи її незалежність.