Святкування з нагоди Дня працівників сільського господарства

Дата: 16.11.2018 11:23

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

До Дня працівників сільського господарства у МКЦП відбулася урочиста подія по відзначенню заслуг працівників сільського господарства протягом року.

Висловлюючи велику вдячність за вклад у розвиток галузі, обласне, районне керівництво та очільники об`єднаних територіальних громад нагородили почесними грамотами, подяками та цінними подарунками цілий ряд працівників, які пов’язали свої долі із сільським господарством.

На святі Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський нагородив  грамотою Дунаєвецької селищної ради за сумлінну плідну працю, високе почуття відповідальності та службового обов’язку, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства та з нагоди Дня працівників сільського господарства:

• - Сорочан Ніну Олександрівну, старшого менеджера з питань регіонального розвитку ТОВ «Мрія Фармінг Поділля»;
  • - Баран Михайла Станіславовича, комбайнера ФГ «Євроінвест», село Міцівці;
  • - Гудь Олександра Миколайовича, механізатора ТОВ «Студениця1» село Томашівка;
  • - Щербюк Олександра Володимировича, водія ФГ «Стожари» село Ставище;
  • - Кузь Віктора Анатолійовича, приватного підприємця, село Маліївці.

Особливими словами вдячності відзначили і ветеранів праці, величезний досвід яких сьогодні безцінний...

Зусиллями творчих колективів було проведено святковий концерт до професійного свята. У програмі взяли участь представники усіх об`єднаних територіальних громад Дунаєвецького району. Вони подарували присутнім гарний настрій та велике задоволення.

На святі неодноразово звучали слова: «Буде хліб, буде і пісня». Тож нехай завжди лунає пісня, буде вдосталь хліба, панує мир та злагода.

За матеріалами сайту Дунаєвецької міської ради