Вшанували пам'ять загиблих героїв

Сьогодні, 21 листопада, рівно п'ять років тому люди вийшли на вулиці і висловили свою позицію щодо дружби з Євросоюзом. Після рішення уряду про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди асоціації України з ЄС українці вийшли на майдани. Цей день в Україні відзначають як День Гідності та Свободи, адже саме п'ять років тому розпочалася революція, яка переродила українську націю.

Працівники Дунаєвецької селищної ради та громадськість в цей день поклали квіти до пам’ятної композиції  "Борцям за волю України, Героям  Небесної Сотні, убієнним за єдину Україну" та  «Монументу пам’яті політичних репресій та Голодомору 1932-1933 року в Україні». Усі разом вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.