Відбулося засідання тридцять п’ятої сесії Дунаєвецької селищної ради

Дата: 23.11.2018 14:38

Сьогодні, 23 листопада 2018 року об 11.00 в актовій залі Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання тридцять п’ятої  сесії селищної ради. На сесію прибули 18 депутатів селищної ради, депутат Дунаєвецької районної ради Віктор Богуш, старости населених пунктів громади, начальники відділів виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради та директор КП «Господар ОТГ» Володимир Залевський.

Приступивши до розгляду питань порядку денного, спочатку депутати розглянули  внесені зміни до бюджету на 2018 рік. Далі рішеннями сесії було ліквідовано НВК "Ставищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" та створено нову Комунальну установу  Дунаєвецької селищної ради "Ставищенський заклад дошкільної освіти "Сонценята". Після чого заслухали звіт директора КП "Господар ОТГ" Володимира Залевського про роботу підприємства. У своєму виступі Володимир Броніславович коротко ознайомив присутніх із роботою та послугами, які надає підприємство населенню. Також він звернув увагу депутатів на проблеми діяльності служби, які виникли у зв’язку із значним підвищенням вартості електроенергії та пального. По закінченні  виступу, сесія визнала роботу КП "Господар ОТГ" задовільною та такою що потребує покращення та активізації. Далі депутати розглянули питання щодо відчуження шляхом продажу комунального майна територіальної громади Дунаєвецької селищної ради та ряд земельних питань.

Слід зазначити, що передувало сесії засідання постійних комісій селищної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.